0 beğenilme 0 beğenilmeme
3.7k gösterim
sordu
minecraft ta yay nasıl yapılır

3 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap

Merhabalar,

AnimatedBow.gif

Yay 3 çubuk ve 3 ağ ile yapılır.

Arrow.png

Yay için ok, 1 barut, 1 çubuk ve 1 tüy ile üretilir.

İyi Oyunlar!

(Rehber oyun güncellemelerinden sonra değişmiş olabilir ya da gelecek zamanlarda değişebilir.)

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı

MİNECRAFT YAY NASIL YAPILIR?

   Bu oyunu oynayanlar çok iyi bilirler. Fakat bilmeyenler için bir açıklama yapmak gerekirse oyun bir strateji oyunudur ve uzun zamandır var olmasına rağmen çok fazla tutulan bir oyun olmaktadır. Oynayanlarda yüzde yüz memnuniyet ve eğlenceli dakikalar geçirdiğine dair birçok yorum bulunmaktadır. Fakat minecraft oyunu oynarken birçok malzeme elde etmeniz gerekir. Bu malzemeler size hayat mücadelesi verdiğiniz zamanlar da çok işinize yarayacaktır. Minecraftta malzeme üretimi yaparken en önemli malzemelerden biri olan; minecraft yay nasıl yapılır? bilmeyenlere bunu anlatmaya çalışacağız.

     Minecraft oyununu oynarken malzemelerin başında gelen yay üretimi

   Minecraft Oyunları oynarken minecraft malzemelerinin başında gelen ok yay silah gibi üretimler size anlatılmıyor. Bunun amacı bilinmese de birçok oynayıcının yorumuna göre strateji bilincinizi geliştirmeye yönelik olduğu söylenmektedir. Zaten oyun gereği strateji isteyen bir oyun olmaktadır. bu oyun eğlenmenin yanı sıra hayal gücünüzü geliştirir ve size strateji bilincini farkında olmadan aşılar. Minecraft yay nasıl yapılır? sorusunun cevabını merak edenler simdi size birkaç yok ile nasıl yapmanız gerektiğini anlatacağız. Minecraft ta yay yapımı; iki yöntemle yapabilirsiniz. Birincisi iskelet öldürdüğünüz zaman elde etiğiniz okları kullanarak uzak menzilden iskelet öldürerek olmaktadır. Bu biraz zaman ve malzeme gerektiren bir durum olmaktadır. Bir diğer yol ise alt köşede olan eşya malzeme butonuna basın. Sonrasında ise depolama küplerini tıklayın. Karşınıza çıkan küpler dokuz kutucuk şeklinde olacaktır. Bu dokuz tane kare şeklindeki kutucuklardan en üst sıradaki üçüncü kutucuğa bir dal koyun, sonra ikinci sıradakine kutucuğa ikinci kutucuğuna bir tane koyun en son üçüncü sıradaki kutucuğun üçüncüsüne ilkindeki gibi yine bir dal koyun ve birleştirme işlemi yapın.

  Minecraft ile ilgili

    Hayatta kalma mücadelesi vererek strateji yeteneğinizi geliştirecek olan bu oyunu kendini tanımış herkes zevkle oynayabilir. Oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 438 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 433 gösterim
29 Eylül 2016 misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 539 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 511 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 431 gösterim
29 Eylül 2016 misafir sordu
...