1 beğenilme 0 beğenilmeme
945 gösterim
sordu
minecraft ta nasıl girilir

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap

MİNECRAF NASIL GİRİLİR?

videolu anlatım için bkz

   Minecraft oyn müptelalıları oyunu minecraftoyna.online sitesinde ücretsiz oynayabilir veya minecraft-indir.com üzerinden bedava indirme yaptıktan hemen sonra oyuna başlayabilirler. Fakat birkaç küçük adımdan sonra bu olabilecektir. Minecraft nasıl girilir? Bilmeyenler için size her detayı anlatacağız. Sizde bu anlattığımız detaylar ile rahatlıkla oyuna girebilir ve oyun eğlencesine başlayabilirsiniz. Bu eğlence sizi hem hayal dünyanızı geliştirecek hem de size başka bir diyara yolculuk yaptıracaktır. Minecraft tutkunları oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorlar. Oyun birkaç şekilde oynanabilme özelliğine sahip bir oyundur. Fakat uzun yıllardır hayatımızda olmasına rağmen hala ok fazla ilgi gören ve oynanan oyunların başında gelmektedir.

  Minecraft oynayacaklar       

      Bu oyunu oynayanlar zaten bilir aman oynamayanlar ve yeni oynayacaklar için size minecraftnasil.com da sorulan minecraft nasıl girilir tarzı yüzlerce soruya cevaben derlediğimiz bilgileri elimizden geldiğince anlatmaya çalışacağız. Minecraftı minecraft-indir.com dan indirip yükledikten veya indirdikten sonra oyunu açmak için oyunun üstüne tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun açılmaya başlayacak. Oyun internet ağı gerektirmeden oynanabilinen bir oyundur. Oyun giriş sayfası açıldıktan sonra İngiliz anahtarı şekli göreceksiniz bu ekranın sağ alt köşesinde olacak orayı tıklayın tıkladıktan sonra name yazısının hemen yanına hangi ad ile giriş yapmak istiyorsanız isim yazın. Fakat bu isim daha önce kullanılmamış bir isim olmalıdır. Endişe etmeyin eğer daha önce kullanılmış bir isim yazarsanız sizi oyun uyaracaktır. İsim işlemi bittikten sonra tekrar ana ekrana dönüş yapın ve play tuşuna basarak sağ üstteki edit yazılan yeri tıklayın tıkladıktan sonra karşınıza birkaç seçenek çıkacaktır. Bu seçeneklerden external seçeneğini tıklayın onu da tıklayınca kendi adınıza oyuna girebilirsiniz. Oyunu local bilgisayarınızda değilde bir serverda arkadaşlarınız ile oynamak istiyorsanız ozaman hemen bir server ip adresi bulmanız gerekmekte, ama üzülmeyin minecraftserver.gen.tr sitesi sayasinde her kategoriden server ip bulması çok kolay. Hemen minecraftserver.gen.tr sitesi üzerinden sunucular bölümüne girerek oynamak istediğiniz tarzda bir server bulup arkadaşlarınız ile minecraftı doyasıya oynayın.

       Oyuncular için sürekli yenilikler

   Bu oyunun müptelaları eğer yeni sürümlerden sürekli haberiniz olsun istiyorsanız oyun güncellemelerine dikkat edip minecraft-indir.com’u takip etmenizde fayda olacaktır. Bu sayede yenilikleri kaçırmayacak ve oyunu daha eğlenceli bir hale getirebileceksiniz. Minecraft Oyununu minecraftoyna.online sitesinde oynayan herkese iyi eğlenceler dileriz.

1 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
selamlar , öncelikle minecraft kurulu olması gerekir ardından masaüstünde bulunan Minecraft Launcer.exe sağ tıklatın ve çalıştır diyin karşınıza gelicek alandan

Premium İse : Mojan hesabinizi

Crack ise : istediginiz bir kullanici adini yazıp

Play Butonuna Basın Sol Taraftan Sürümünüzü Seçip

Yeniden Play Butonuna Basıp Oyuna Giriş Yapabilirsiniz İyi Oyunlar :)

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 385 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 1.4k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 1.2k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 2.1k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 2.7k gösterim
...