0 beğenilme 0 beğenilmeme
606 gösterim
sordu
minecraft skin nasıl yapılır 1.8

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
Eğer cracksen skinini istediğin birinin adıyla gir.(mcskinsearch tan bak)

Premiumsan işler biraz karışıyor.Bi tane skin bul gene mcskinsearh tan.Daha sonra istediğin bir skini indir.Daha sonra o skini klasörde gösterip masaüstüne atın.Daha sonra minecraft.net ten hesabına gir.Profile kısmına gir.Biryerde change skin gibi bir kısım var ordada upload skins mi ne yazan bir buton var.Oraya tıkla.Sonra çıkan yerde masaüstüyü göstermiyorsa yandan masaüstüyü seç.Sonra skininin resmini seç.Sonra tamam de.Sonra change skin de.En geç 1 dakikaya skinin hazır olacaktır.Yardımcı olduysam ne mutlu bana.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı

Merhabalar,

The default player skin, "Steve", as it appears in-game.The alternate default player skin, "Alex", as it appears in-game.

Oyunda Steve ve Alex olmak üzere iki varsayılan görünüş vardır. Bazı oyuncular bu görünüşleri sevmedikleri için ya da kendilerini bağımsız göstermek için kendilerine ait görünüşler yaparlar ya da hazır görünüşleri kendi karakterlerine aktarırlar.

Eğer "Pocket Edition","Console Edition" ve "Windows 10 Edition" gibi sürümlere sahipseniz görünüş paketleri alarak ayalardan görünüşünüzü değiştirebilirsiniz.

Ancak bilgisayar versiyonunu oynuyorsanız biraz daha uğraşmanız gerekmektedir.

Görünüşler topluluk yapımı sitelerden indirilebilir ya da topluluk yapımı araçlardan kendinize özgü görünüşler yapabilirsiniz.

Bir görünüş yaptıktan ya da indirdikten sonra minecraft.net'e girin ve hesabınız ile giriş yapın. Profil sayfasından görünüşünüzü yükleyin ve artık herkezden özgü bir görünüşe sahipsiniz.

İyi Oyunlar!

(Rehber oyun güncellemelerinden sonra değişmiş olabilir ya da gelecek zamanlarda değişebilir.)

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 468 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 605 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 1.3k gösterim
29 Eylül 2016 misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 1k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 785 gösterim
...