0 beğenilme 0 beğenilmeme
1.3k gösterim
sordu
minecraft skin nasıl yapılır

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı

Merhabalar,

The default player skin, "Steve", as it appears in-game.The alternate default player skin, "Alex", as it appears in-game.

Oyunda Steve ve Alex olmak üzere iki varsayılan görünüş vardır. Bazı oyuncular bu görünüşleri sevmedikleri için ya da kendilerini bağımsız göstermek için kendilerine ait görünüşler yaparlar ya da hazır görünüşleri kendi karakterlerine aktarırlar.

Eğer "Pocket Edition","Console Edition" ve "Windows 10 Edition" gibi sürümlere sahipseniz görünüş paketleri alarak ayalardan görünüşünüzü değiştirebilirsiniz.

Ancak bilgisayar versiyonunu oynuyorsanız biraz daha uğraşmanız gerekmektedir.

Görünüşler topluluk yapımı sitelerden indirilebilir ya da topluluk yapımı araçlardan kendinize özgü görünüşler yapabilirsiniz.

Bir görünüş yaptıktan ya da indirdikten sonra minecraft.net'e girin ve hesabınız ile giriş yapın. Profil sayfasından görünüşünüzü yükleyin ve artık herkezden özgü bir görünüşe sahipsiniz.

İyi Oyunlar!

(Rehber oyun güncellemelerinden sonra değişmiş olabilir ya da gelecek zamanlarda değişebilir.)

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı

MİNECRAFT SKİN NASIL YAPILIR?

Oyun severlerin en çok minecraftoyna.online üzerinde oynadığı oyun olan minecraft oyunu birçok değişik stratejiler kurmak için değişik yollar denemelisiniz. Öncelikle minecraft skin nasıl yapılır size anlatacağız ama bunun için önce sizin kendinize bir sin seçmeniz gerekmektedir. Minecraft eğlencesini doruklarda hangi skinle yaşamak istediğiniz tamamen size kalmış olmaktadır. oyuncular oyunu mutlaka minecraftoyna.online sitesinde oynarken birçok yöntem ve strateji ile üretim yaparken kötüleri de yenmenin keyfine varacaklar.

minecraft skin nasıl yapılır

     Minecraft oynamanın yeni yolları

     Minecraft severlere sunulan oyunda eğer daha yeni bir evreye atlamak istiyorsanız mincraft skin nasıl yapılır öğrenmenizde fayda olacaktır. Minecraft her geçen gün güncellemelere dahada ileriye giden bir oyun olarak birçok kişi ve bireyin tek oyun seçeneği olmaktadır. minecraft skin uygulamasından faydalanmak istiyorsanız; önce kendinize internetinizi açarak https://www.minecraft-indir.com/skin/ adresine girin ve sizi cezp edecek olan skini tercih edin. Sonrasında ise tercihinizi yaptıktan sonra dosyayı cihazınıza indirin. İndirmiş olduğunuz dosyayı char ismi olarak değiştirin. İsmi değiştirdikten sonra başlat butonuna basarak programları ve dosyaları ara yerine gelerek çalıştır yazın. En üst köşede çıkacak olan programları çalıştır butonuna basalım. Önünüze çıkacak olan dosyayı 0/0appdata0/0 yazarak onaylıyoruz. Açılan dosyada minecraft  dosyasına girin ve sonrasında bin klasörüne giriş yapın. Bundan sonra minecraft rar klasörüne girerek mob dosyasına giriş yapın ve indirilmiş olan dosyayı buraya yükleyin. Bu işlemler bittikten sonra minecraft oyununa giriş yaparak hesap açın ve oyuna başlayın. İşte bu kadar kolay.

   Minecrafta ilk giriş

     Minecrafta giriş yapmak için ayarlar butonuna (İngiliz anahtarına benzeyen) bastıktan sonra isim işlemini gerçekleştirip kaydınızı yapın. İsim daha önce kullanılmamış bir isim olmalıdır. Bunu bilmenizde fayda var. İlk zamanlarda ağaç keserek işe başlamanız en doğru yol olacaktır. Bunu sebebi ise eşya üretimi yaparken ağacın hammaddesine ihtiyaç duyacağınız olmaktadır.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 545 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 348 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 533 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 406 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 571 gösterim
...