0 beğenilme 0 beğenilmeme
4.4k gösterim
sordu
minecraft ok nasıl yapılır

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap

MİNECRAFT OK NASIL YAPILIR?

    Dünyanın hayranı olduğu milyonlarca kişi tarafından en çok beğenilen ve en çok minecraftoyna.online sitesi üzerinde oynanan minecraft oyununda eşya üretimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Bu hususları harfi ile yerine getirirseniz daha çok malzeme sahibi olacak ve daha çok oyun keyfine varacaksınız. Minecraft ok yapımında bilmeniz gerekenleri minecraft ok yapımı nasıl olur? Başlığı altında sizlere anlatmaya çalışacağız. Minecraft ok yapımı sizleri akşam saatleri düşmanlar ortaya çıktığı zaman uzaktan korumak için kolaylık sağlayacaktır.

    Minecraft oyununda ok yapımı

   Mincraft oynamayı sevenler öncelikle oyunu minecraft-indir.com üzerinden minecraft son sürümünü ücretsiz olarak indirdikten sonra oyunu oynarken çoğu zaman eşya ve malzeme yapımlarını tam olarak bilmedikleri için oyunda yeterli performansı sergileyemiyorlar. Bu malzemeleri yapmak tıpkı oyun gibi strateji içermektedir. Eğer strateji yöntemini bilirseniz daha çok ve fazla malzeme üretimi yapabilir ve daha çok eğlence yaşayabilirsiniz. Minecraft ok yapımı nasıl olur bilmeyanler şimdi sizlere detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Minecraft oyununa girdikten sonra aşağıdaki mazeme butonlarını tıklayın. Bu butonlar kutucuklar halinde karşınıza çıkacak daha önceden kesmiş olduğunuz ağaçlardan size aynı çubuğu andıran şekillerde hammadde elde etmiş olacaksınız. Bunu depo alanınızda bulunan dokuz kutucuk küp şeklinde olan küpe şu şekilde yerleştirmeniz gerekiyor. Birinci sıradaki küp kutucuğun ikincisine taş koyun, ikinci sıradaki küp kutucukların ikincisine dal koyun ve üçüncü sıradaki kutucuğun ikincisine demir koyun bunları yapıp birleştirdiğiniz zaman size bir ok elde ettiğiniz söylenecektir. Bunun dışında ok elde etmek istiyorsanız önünüze çıkan iskeletleri keserseniz sistem zaten size ok verecektir. Fakat biz sizler için iki yöntemle de anlatmayı doğru bulduk. Siz istediğiniz yöntemi kullanarak ok elde edebilisiniz.

   Minecraftta malzeme toplamanın önemi       

    Bu oyuna ne kadar çok malzeme sahibi olursanız karşınıza çıkacak olan düşmanları o kadar kolay öldürebileceksiniz. Eğlenceyi sonuna kadar yaşamanın ve oyun haline gelmiş hali bir oyun olmaktadır.

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı

Şeklinde ok yapabilirsiniz.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 282 gösterim
29 Eylül 2016 misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 592 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 415 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 307 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 229 gösterim
29 Eylül 2016 misafir sordu
...