1 beğenilme 0 beğenilmeme
493 gösterim
sordu
minecraft nasıl kayıt olunur

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı

Merhabalar,

Minecraft.net'e girin ve üstte bulunan "Log In" yazısına tıklayın. Daha sonra gelen ekranda altta bulunan "Don't have an account? Register one here!" yazısına tıklayın.

Gelen ekrandaki bilgileri doldurun.

Gelen epostayı doğrulayın ve Minecraft'ı alma aşamasına geçin.

İyi Oyunlar!

(Oyun veya içerik güncellemeler ile değşikliğe uğramış olabilir ve rehber güncelleğini yitirmiş olabilir. Bu gibi durumlarda siteye yeni bir soru olarak yazmanızı tavsiye ederim.)

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
düzenledi

MİNECRAFT NASIL KAYIT OLUNUR?

    Oyun bağımlılarını uzun zamandır kendine bağlayan ve oyunlar arasında oldukça çok fazla ilgi gören minecraft oyunu eğlenceyi doruklarda yaşatıyor. Oyunun birçok versiyon ve yeni sürümleri olarak bulmanız ve en iyisini yüklemeniz durumunda minecraftın keyfine sonuna kadar varacaksınız. Hem oynayarak hayal gücünüz gelişecek hem de eğlenmenin tadına varacaksınız. Olay içinde olay yaşayacağınız gibi kendi malzemelerinizi de üreterek üretici ruhunuzu okşayacaksınız. Ufkunuzu ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan minecraft oyununa kayıt olmayı bilmeyenler için sizlere minecraftnasil.com ile minecraft nasıl kayıt olunur? Anlatmaya çalışacağız. Minecraft oldukça eğlenceli bir oyun olduğu için dünyada ve Türkiyede  en çok oynanan ve indirilen oyun listesinin ilk sıralarında yer alan bir oyun olmaktadır. Türkiyede minecraft indirmek için en güvenilir site şüphesiz minecraft-indir.com dur. Oyunu internette oynamak istiyor isenizde en iyi minecraft oynama sitesi olarak sizlere minecraftoyna.online sitesini tavsite ederiz. Eğer sizde ilk satırlara adını yazdıran bir oyunun üyesi olmayı kayıtlara geçirmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

     Minecraft ailesine üye olmak

   Strateji oyunları listesinin ilk sıralarında yer almayı başarmış bu oyunu oynayanların eğlencelerinin kelimelere sığdırmak mümkün olmamaktadır. Oynayanlar tarafından büyük bağımlılık yaptığı söylenen ve herkes tarafından çok beğenilen bu oyuna kayıt yapmak oldukça kolay olmaktadır. Minecraft nasıl kayıt olunur? Bilmeyenler için oyuna nasıl kayıt yapıldığını siz değerli minecraftnasil.com okuyucularımıza anlatacağız. Minecraft ailesine kayıt olmak için; internet sayfasına girerek www.minecraft.net  sayfasına giriş yapıyorsunuz. Buna giriş yaptıktan sonra önünüze birkaç soru çıkacaktır. Bu sizlere ilgili kişisel sorular olacaktır. Ad, soy ad gibi bu butonları doldurduktan sonra sizden e-mail adresinizi doğrulamak için bir kod numarası verilecektir. Bu kodu doğru girdiğiniz zaman işlem gerçekleşmiş olacaktır. İşte merak ettiğiniz sorunun cevabı bu kadar kolay olmaktadır.

  

Minecraft ile ilgili merak edilenler

    Minecraft hakkında en çok merak edilen soru ücretsi oynanabilir mi* sorusu olmaktadır. fakat ücretsiz olan oyunlar korsan oyunla olmaktadır. orjinel bir minecraft oyunu oynamanız için aylık küçük bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Eğer sizde eğlenceyi doruklara çıkarmak istiyorsanız bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 8.7k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 347 gösterim
29 Eylül 2016 misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 2.1k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 214 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 290 gösterim
...