minecraft nasıl açılır

1 beğenilme 0 beğenilmeme
225 gösterim
29 Eylül 2016 misafir sordu
minecraft nasıl açılır

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
4 Ocak minecraft nasıl açılır cevapladı
4 Ocak ercan seçti
 
En İyi Cevap

MİNECRAFT NASIL AÇILIR?

   Çok kısa bir zamanda tüm evrenin beğenisini kazanmış ve oynayıcıları kendine bağlama konusunda oldukça başarılı bir oyun olan minecraft oyunu oyun içinde oyun sunarak eğlenceli dakikalar sunuyor. Oyun tamamen küplerden oluşan ve altı yıldır kurulmuş olmasına rağmen hala zevkle oynanan bir oyun olmaktadır. ilk çağ hayat koşullarını anlatan ve hayatta kalmak için mücadele vermeniz gereken bu oyunu yeni oynayacaklar için minecraft nasıl açılır bilmeyenlere anlatmaya çalışacağız. Oyun genel olarak strateji ağırlıklı bir oyun olmaktadır. oyunu oynayanların genel yorumlarına bakıldığı zaman olumsuz hiçbir eleştiriye rastlanmamaktadır.

   Minecraft yeni oynayacaklar

    Minecraftı yeni keşfedenler ve minecraftoyna.online üzerinden minecraft oynamaya hazırlananları sizler için minecraft nasıl açılır bilmeyenlere anlatmaya çalışacağız. Öncelikle minecraft server ipsi bulup oynamak istediğiniz serverı seçin daha sonra minecraft-indir.com sitesini ziyaret ederek ücretsiz minecraft son sürüm dosyasını cihazınıza indirin. Sonrasında inmiş olan dosya için bir klasör açın ve bu boş klasöre indirdiğiniz dosyayı atın. Dosya açıldıktan sonra server dosyayı klasörün içine atarak yükleme yapın. Server.properties adında kurulan dosyaya sağ tıklayarak birlikte aç deyin ve not defteri ile birlikte açın. Online hale server dosyasına tıklayarak gelebilirsiniz. Server.properties düzenlemesi için yapmanız gereken düzenlemelerde server-ip için; hamachi ip yazmanız lazım olmaktadır. online-mode için; false yaparak serveri kullanıma açık hale getireceksiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra log in butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Çok zor gibi görünse de oldukça basit olmaktadır. Biraz uğraş ile rahatlıkla oyunu açıp başlayabileceksiniz.

 Oyun meraklıları         

    Oyun genel hatları ile anlatılırken zor gibi görünse de olukça basit bir oyun olmaktadır. Bu oyunu oynayan oyuncuların zamanın nasıl geçtiğini anlamadıkları yorumlar arasında yer alıyor. Oyun tamamen sizin kuracağınız strateji ile yürüyecek olmaktadır. Hayal dünyasını geliştiren bu oyun çoğu sayfalarda ücretli olarak oynanan bir oyudur. Sizde strateji mantığınızı geliştirmek istiyor iseniz bu oyunu sizlere tavsiye ederiz.

0 beğenilme 0 beğenilmeme
30 Eylül 2016 Chyron cevapladı
Minecraft logosuna 2 defa tıklayın ardından giriş yapın

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 106 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 284 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 82 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 388 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 16 gösterim
Hoş geldiniz, Sitemizde minecraft ile ilgili herşeyi sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevap vererek katıkıda bulunabilirsiniz.

1,186 soru

1,276 cevap

85 yorum

320 üye

...