0 beğenilme 0 beğenilmeme
3.1k gösterim
sordu
minecraft egg wars server nasıl girilir

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap

Eskiden minigame sunucularında Egg Wars çok fazla yaygın değildi. Artık birçok minigame sunucuda mevcut. Yapmanız gereken sadece Egg Wars barındıran minigame sunucularının IP adreslerini sunucu listesine eklemek olacaktır.

burdan egg wars serverlarına bakabilirsiniz mesela

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı

MİNECRAFT EGG WARS NASIL GİRİLİR?

    Minecraft egg wars eskiden çok oynanmayan bir oyun olsa da son zamanlarda çok fazla ilgi görmeye başladı. Bunun sebebi oyunu başka kulvarlara taşıyan oyunları içinde barındırması olmaktadır. minecraft oyuncuları minecraft egg wars nasıl girilir? Bilmeyenler için size bunu en ince detayına kadar anlatmaya çalışacağız. Bu anlattıklarımız ile sizde minecraft egg wars rahatlıkla oynayabilecek ve can sıkıntınızı giderebileceksiniz. Oyunu oynayanlar tarafından beğeni dolu yorumlar bu oyuna olan ilgiyi ve talebi arttırmaktadır. Bu talep doğrultusunda oyunun değişik versiyonları birçok sayfada bulunmktadır. Eğer sizde yeni bir versiyon keşfetmek istiyorsanız minecraft egg wars farkını deneyebilirsiniz. 

    

Minecraft egg wars

     Minecraft oyuncularını yapımcıları tarafından yepyeni bir oyunla karşımıza çıkmış bulunmaktadırlar. Oyun minecraft bünyesinde minecraft egg wars olarak geçiyor. Bu oyunu oynamak isteyenler ve denemek isteyenler için minecraft egg wars nasıl girilir? Konusuna değinmeye çalışarak siz oyun severlere yardımcı olmaya çalışacağız. Minecraft egg wars oynamak için; oyunu minecraft-indir.com’a girerek orijinal oyunu indirmeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan ve kurduktan sonra new profile ile istediğiniz sürümü seçin. Oyuna girerek ve daha önce minecraftserver.gen.tr adresinden bulduğunuz server ip adresi ile sunucuya bağlanarak yumurta savaşlarını oynayabileceksiniz. İşte yapmanız gereken işlem bu kadar kolay olmaktadır. bu işlemleri doğru adımlar ile yaptığınız zaman sizde artık bir yumurta savaşçısı olacak ve yumurta savaşı yapabileceksiniz.

  Minecraft Oyna hakkında bilinmeyenler

      Hayatımıza tam altı yıl önce girmiş olan bu oyun genel mantık olarak küp oyunlarını andırmaktadır. MinecraftOyna.online üzerinden Oynayanların çok fazla eğlendikleri bir oyun olan bu oyun ilkel çağlardaki gibi hayata kalma mücadelesi için savaşmanızı hedefliyor. Gündüz ve gece atmosferi ile gündüzleri eşya yapımı ile uğraşırken geceleri yaratıkları öldürmek için çaba göstermeye çalışacaksınız. Oyunda eşya üretimi size bildirilmediği için üretimi yaparken biraz strateji yeteneğini kullanmanızda fayda olacaktır. 

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 1.1k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 3.8k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 889 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 889 gösterim
29 Eylül 2016 misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 2.2k gösterim
...