0 beğenilme 0 beğenilmeme
774 gösterim
sordu

1.10'da yeni gelen özellikler;

  • PVP ve dönüş dinamikleri güncellendi,
  • Yeni hayvanlar eklendi,
  • Yeni yaratıklar eklendi,
  • Yeni bloklar eklendi,
  • Yeni hatalar ve buglar fixlendi.
Minecraft 1.10'u aşağıdan indirebilirsiniz.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap

MİNECRAFT NASIL İNDİRİLİR?  

    Oyun tutkunları için uzun zamandır ilgisini kaybetmemiş ve oynayanları kendine bağlamış oyunların en çok oynananı minecraft eğlencesi etkini sürdürmeye devam ediyor. Oyunu oynayanlar eğlenceli vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamadıklarını dile getiriyorlar. Yeni oyuncular ise oyunu oynamak için sabırsızlanıyorlar. Oyunu yeni oynamaya başlayacakların minecraft nasıl indirilir? Dediğini duyar gibiyiz. Oyunu kendi içinde iki şekle sahip olmaktadır. Eski klasik oyun sadece malzeme yapmaya yarayan oyundur ve hiçbir sürümü yapılmamaktadır ve bu oyun tamamen ücretsizdir. Fakat eğlence arayanlar ve tam oyunu yaşamak isteyenler için yapılan tam sürüm adı altında beş çeşit oyun ile karşılaşacaksınız. Bu oyunları oynarken hayatta kalma mücadelesi vererek hem eğlenecek hem de hayal gücünüzü zorlayacaksınız. Oyunu indirmekte çok kolay birkaç yolla mümkün olmaktadır.

    Minecraft severler oynamak istenler

    Minecraft oyunu oynamak için yükleme yapmanız gerekmektedir. Oyunun yüklemek için google sayfasına girerek oyunun adını yazın ve yükle olan sayfalardan herhangi bir indir sayfasına girerek indirebilirsiniz. Minecraft nasıl indirilir? Bilmeyenler eğer akıllı tablet veya telefona sahipseler bu akıllı araçlarda bulunana oyun sayfalarına girerek yükleme yapabilirler. Fakat söylemeliyiz ki bu oyun ücretli bir oyun olmaktadır. Yükleme yapacağınız zaman şartları kabul etmeniz gerekmektedir. Ücretsiz oyunlar birçok blog ve sayfalarda bulunsa da oynayanlar tarafından tam bir oyun oynayamadıkları sürekli sorun yaşadıkları söylenmektedir. Bu sebeple eğer eğlenceyi tam yaşamak istiyorsanız bu eğlence için küçük bir ücret ödemeniz yeterli olacaktır.

   Minecraft oyuncuları

     Minecraft altı yıldır sevenlerine harika zamanlar yaşatan bir oyun olmaktadır. Fakat oyun içi ve oynayışı gereği savaş ve hayatta kalma mücadelesi gerektiriyor. Kendini tanıyan yaş gurupları bu oyunu rahatlıkla oynayabilirler. Ama daha küçük ve gelişimini tamamlamamış yaş guruplarının için biraz daha beklemelerinde fayda olacaktır.  

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 140 gösterim
29 Eylül 2016 misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 6.9k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 317 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 1.5k gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 290 gösterim
...