0 beğenilme 0 beğenilmeme
1.6k gösterim
sordu
Minecraft premium hesaba sahibim fakat nasıl skin değiştirebilirim ?

3 Cevap

2 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
Minecrafta skin değiştirmek için ;

1.İnternet üzerinden istediğin skini bul ve bilgisayarına yükle

2. sonra bilgisayarda arama bölümğne %appdata% yaz

3. %appdata%'dan ".minecraft" dosyasını bul

4.skin dosyasına skinini at

5.admın yok zaten olmuş olmalı
yorumladı
abi nasıl oluyo olmadıda
yorumladı
Olmadığı takdirde premium hesabın yoktur olduğu halde olmuyorsa internet üzerinde başka rehberler aramanı tavsiye ederim çok yararlı rehberler var bu konu ile alakalı
yorumladı
başka sitelere göndermektense burdan verebildiğimiz kadar bilgi verirsek daha güzel olur
1 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı
düzenledi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
cevapladı

MİNECRAFT SKİN NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

  Minecraft  Oyunu oynayanların en çok sıkıldıkları konu skinin yani size ait avatar görünüşünüzün çok kötü olduğudur. Bunu değiştirmek isteyenler için aslında teorik olarak bir yol olduğu bilinmese biz size minecraft skin nasıl değiştirilir? Hepsini adım adım anlatacağız. Eğer bu adımları doğru yaptığınız zaman sizde avatarınızı rahatlıkla değiştirerek bu can sıkıcı emekli memur görüntüsünden kurtulacaksınız. Bu sorunu gidermek için mojang destek verse de bunu yapmak için birçok adımı takip etmeniz gerekecektir. Eğer sizde avatarınızı değiştirerek kendinize has bir avatar oluşturmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam etmenizde yarar olacaktır.

    Skin değişimi için;

    Minecraft oyununu sürekli oynayan ve müptelası olanlar oyunda ne kadar eğlenseler de oyun içinde kullandıkları avatarın görüntüsünü çok beğenmediklerini dile getiriyorlar. Fakat bu sorun değil size göstereceğimiz yöntemle minecraft skin nasıl değişir? sizde öğrenerek kendi şekillendireceğiniz avatarınız ile fark yaratabilirsiniz. Skini değiştirmek için; önce minecraft karakterini görmek için oyunu oynarken F5 düğmesine basın. Bastığınız zaman hiçbir işlem yapmadığınız için ana karakter görüntüsü karşınıza çıkacaktır. Bu görüntüyü değiştirmek için cihazınıza minecraft indirme sitesi olan minecraft-indir.com üzerinden https://www.minecraft-indir.com/skin/ adresinden istediğiniz skini indirmeniz gerekecektir. Beğendiğiniz skini indirdikten sonra; site içinde beğendiğiniz size hitap eden skinlerden herhangi birini kullanabilirsiniz. Fakat kullanabilmek için indirdiğiniz dosyayı download to computer yazan yazıyı tıklayarak açın. İndirilen dosyadan sonra minecraft internet sayfasından log in butonuna basıp e-mail adresini girin bunu da yaptıktan sonra zaten oyunu satın almışsanız oyun skini değiştirerek oyunun keyfini daha çok çıkarabilirsiniz.

        Minecraft eğlencesinin farkı

     Birçok oyuna göre daha geniş bir oyun kapasitesi olduğu için minecraftoyna.online sitesinde minecraft oynayanlar eğlenceyi sonuna kadar yaşıyorlar. Bu sayede boş zamanlarda daha çok eğlenerek strateji yetinizi geliştireceksiniz. Hem eğlence hem hayal gücünün sınırlarının sonsuzluğa açmak için oynanabilecek en iyi oyun olmaktadır.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 356 gösterim
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 302 gösterim
1 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 328 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 224 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 814 gösterim
...